fot. https://www.prezydent.pl/

W Pałacu Prezydenckim odbędzie się w czwartek panel ekspercki pod tytułem: „Info COVID–19. Zapytaj – Zdecyduj” 

W czwartek o godz. 18.00 odbędzie się panel eksperci pod tytułem „Info COVID–19. Zapytaj – Zdecyduj”. Jego inicjatorem jest prezydent Andrzej Duda. Pytania można wysyłać już dzisiaj drogą mailową.

Pandemia dotyka dziś każdego z nas – mówił prezydent Andrzej Duda.

– Ja również mam doświadczenia związane z tą chorobą. Jestem przekonany, że przyjęcie trzech dawek szczepionki przeciwko COVID-19 miało wpływ na łagodny przebieg zakażenia. Do przyjęcia szczepionki przekonał mnie głos ekspertów. Chciałbym, aby każdy z Państwa także mógł podjąć taką świadomą decyzję. To skłoniło mnie do zorganizowania w Pałacu Prezydenckim spotkania 27 stycznia, podczas którego zaproszeni eksperci udzielą odpowiedzi na Państwa pytania. Zapraszam do aktywnego udziału. Zapytaj. Zdecyduj – powiedział Andrzej Duda.

W Pałacu Prezydenckim na pytania Polaków będą odpowiadać eksperci, którzy będą chcieli wyjaśnić szczególnie wątpliwości dotyczące szczepień – mówiła szefowa Kancelarii Prezydenta RP, Grażyna Ignaczak-Bandych.

– Do Pałacu Prezydenckiego zaprosiliśmy grono wybitnych ekspertów m.in. z zakresu wirusologii, chorób zakaźnych, pediatrii. Zachęcam Państwa już dziś do zadawania pytań drogą mailową na adres [email protected]. Zaproszeni eksperci postarają się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania – zaakcentowała Grażyna Ignaczak-Bandych.

Panel ekspercki „Info COVID–19. Zapytaj – Zdecyduj” będzie dostępny na stronie internetowej prezydenta, kanałach kancelarii prezydenta w mediach społecznościowych. Debata będzie transmitowana także na facebookowym profilu Radia Maryja. Początek spotkania jutro o godz. 18.00.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl