Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie już w niedzielę w Toruniu 

Choć powiedzenie „ruch to zdrowie” zna każdy, to już z jego realizacją bywa gorzej. Jednak jest na to sposób i w tym pomoże Marcin Możdżonek, były mistrz siatkarski, który zaprasza na trening z jego udziałem. Odbędzie się on  w wyjątkowych okolicznościach przyrody – w lesie. Jak podkreślił sportowiec w „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja, „wraz z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych chcemy pokazać, że las jest dla wszystkich i można z niego korzystać”. Najbliższa taka okazja będzie w Toruniu w niedzielę 26 czerwca 2022 roku. 

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się w toruńskim lesie trening z mistrzem siatkarskim Marcinem Możdżonkiem.

Wraz z Lasami Państwowymi postanowiliśmy, że trzeba coś zrobić, żeby wszystkim pokazać, że las jest dla nas, że można z niego korzystać. A ja mogę wypromować tę idę właśnie przez sport, przez siatkówkę, dlatego trening siatkarski w lesie w Toruniu o godzenie 11.00 – mówił.

Gość Radia Maryja poinformował, co należy zrobić, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Bardzo proszę śledzić moją stronę internetową www.mozdzonek.eu, moje media społecznościowe. Tam będą zawarte wszystkie informacje, jak można zgłosić się na trening i kto może przyjść. Oczywiście zapraszam wszystkich chętnych, a o aktywny udział poproszę dzieci – dodał.

Następne spotkanie w ramach „Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie” odbędzie się 9 lipca w Koninie, a następne 10 lipca w Szczecinie.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl