Toruń: Treningi siatkarskie z Marcinem Możdżonkiem w lesie już w najbliższą niedzielę

W niedzielę 26 czerwca, Marcin Możdżonek zawita do Torunia, żeby na świeżym powietrzu aktywizować ruchowo mieszkańców grodu Kopernika… w lesie. Dokładniej w urokliwej scenerii Leśnictwa Wrzosy w Nadleśnictwie Toruń, gdzie odbędzie się jeden z czterech wyjątkowych Treningów Siatkarskich.


Multimedalista największych siatkarskich imprez oraz Regionalne Dyrekcje Lasów Państwowych zapraszają na wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie aktywność na świeżym powietrzu oraz proekologiczną edukację dzieci i młodzieży.

Las to doskonała przestrzeń do sportu i rekreacji, dlatego „Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie” może okazać się nie tylko efektywnym i potrzebnym po pandemicznej przerwie wysiłkiem fizycznym, ale także ciekawym pomysłem na przerwanie naszej codziennej rutyny. Wykonywanie treningów w lesie umożliwia obcowanie z czystszym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem, co ma niesamowicie wartościowy wpływ na drogi oddechowe oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu.

To przyjemne i pożyteczne połączenie razem z zestawem ćwiczeń opracowanym przez Marcina Możdżonka gwarantuje rewelacyjne efekty, dobrą zabawę i solidny zastrzyk endorfin! Przyjemność ze wspólnych ćwiczeń z Mistrzem Świata może być tym większa, bo nasz 242-krotny reprezentant Polski zaprosił do udziału w projekcie wyśmienitych sportowców, którzy będą mu asystowali podczas ćwiczeń.

Rejestracja uczestników na oba wydarzenia odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 56 658 43 17 lub mailowo pod adresem: [email protected].

Początek wydarzenia o godz. 11.00.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.mozdzonek.eu i www.torun.lasy.gov.pl 

***

Terminarz i lokalizacje Treningów siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem w lesie:

sobota 25 czerwca – ELBLĄG

Nadleśnictwo Elbląg (Pałac Abegga w  Elbląskiej Bażantarni), ul. Marymoncka 5, Elbląg

start: godzina 11:00

niedziela 26 czerwca – TORUŃ

Leśnictwo Wrzosy (Nadleśnictwo Toruń), Leśniczówka ul. Barbarka 1

start: godzina 11:00

sobota 9 lipca – KONIN

Polana przy Klasztorze Ojców Kamedułów (Erem Pięciu Braci Męczenników), Bieniszew, Kazimierz Biskupi start: godzina 11:00

niedziela 10 lipca – SZCZECIN

Puszcza Bukowa (Nadleśnictwo Gryfino) w sąsiedztwie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ulicy Skalistej 24 w Szczecinie start: godzina 11:00


Pobierz

Jakub Konieczka/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl