fot. PAP/Tomasz Gzell

„Program nie hejt” – nowy spot wyborczy PiS

„Program nie hejt” to nowy spot wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Partia przypomina w nim swoje hasła programowe.

Prezentacja spotu Prawa i Sprawiedliwości to odpowiedź na działania Koalicji Obywatelskiej, która rozpoczęła nową akcję „Silni Razem” pod kontrowersyjnym, hejterskim hashtagiem.

– Jest to akcja zaplanowana, akcja PO firmowana przez pana posła Brejzę i przez pana posła Szłapkę. Treści które się znajdują pod tym hasztagiem są nie tylko oburzające, ale i wulgarne. Doceniamy to, że Platforma Obywatelska stanęła w prawdzie i przyznała tak otwarcie, że używa hejtu w sposób systemowy w swojej kampanii wyborczej – powiedział Michał Dworczyk, szef KPRM.

„Program nie hejt” to 40 sekundowy klip Prawa i Sprawiedliwości. Wykorzystano w nim przebitki z konwencji programowej partii. Spot przedstawia kluczowe propozycje programowe partii rządzącej.

– To jest program kompleksowy, który dotyka tak naprawdę większości aspektów życia publicznego, życia społecznego, życia politycznego – dodał Radosław Fogiel, zastępca rzecznika PiS.

https://twitter.com/pisorgpl/status/1173540732256292866

W sobotę Prawo i Sprawiedliwość opublikowało na swojej stronie internetowej program wyborczy pod tytułem „Polski model państwa dobrobytu”.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl