fot. PAP/Radek Pietruszka

Lewaccy aktywiści atakują Rzecznika Praw Dziecka

Rzecznik Praw Dziecka, Mikołaj Pawlak, został zaatakowany przez lewicowych aktywistów w związku z zapowiedzią kontroli w szkołach wyróżnionych w „Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+”. Kontrola ma obejmować m.in., w czym przejawia się przyjazność wobec środowisk genderowych.

Fundacja Życie i Rodzina przygotowała petycję w obronie Rzecznika Praw Dziecka.

Sprawa ma związek z nagonką przygotowaną przez środowiska lewicowe na Mikołaja Pawlaka.

***

Poniżej prezentujemy pełną treść petycji.

„Szanowny Panie Ministrze!

Popieram podjęcie działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w postaci przeprowadzenia kontroli szkół, które znalazły się w “Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+”. To ważne, by uczniowie nie byli indoktrynowani w duchu niebezpiecznej ideologii oraz aby byli chronieni przed kontaktem z przestępcami seksualnymi. Ranking – wbrew temu, jak przedstawiają go twórcy – nie jest listą szkół przyjaznych, ale skażonych groźną ideologią, której promocja może zaważyć na zdrowiu, życiu i przyszłości młodych ludzi. Dochodzą sygnały, że w niektórych placówkach dochodzi do genderowania dzieci, przygotowywania ich do procedur tzw. “zmiany” płci, organizuje się wydarzenia promujące ideologię gender, zaprasza uczniów na parady LGBT. Z niecierpliwością oczekuję wyników kontroli z nadzieją, że będą upublicznione.

Z wyrazami szacunku,

………………………..”

Petycję można podpisać pod linkiem: https://twojepetycje.pl/petycja/popieramy-kontrole-szkol-lgbt-przez-rzecznika-praw-dziecka/

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl