8 lutego kolejne spotkanie ministra zdrowia z rezydentami
8 lutego odbędzie się kolejne spotkanie ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego z przedstawicielami lekarzy z Porozumienia Rezydentów OZZL. Młodzi medycy domagają się m.in. skokowego wzrostu nakładów na ochronę zdrowia oraz podwyżek.
