AFP: Korea Płn. zarobiła na eksporcie zakazanych towarów 200 mln USD
Z raportu przygotowanego przez ekspertów ONZ, do którego dotarła w piątek agencja AFP, wynika, że w 2017r. Korea Płn. zarobiła eksportując towary i surowce objęte embargiem ONZ niemal 200 mln dolarów USA. Dotyczy to przede wszystkim eksportu węgla – pisze AFP.
