[TYLKO U NAS] Dr J. Bukowski: Prezydent nie zawetował ustawy degradującej; skierował ją do poprawy
Wszyscy mówią, że prezydent zawetował tę ustawę, a ja chcę powiedzieć, że prezydent, odmawiając podpisania jej w tym kształcie, skierował ją do ponownego rozpoznania przez Sejm – powiedział w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja dr Jerzy Bukowski, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie. Odniósł się w ten sposób do decyzji o niepodpisaniu ustawy degradacyjnej przez prezydenta.
