[TYLKO U NAS] K. Tchórzewski: Pieniądze z opłaty emisyjnej od paliw pójdą na ratowanie polskiego powietrza
Opłata emisyjna od paliw wejdzie w życie najwcześniej w pierwszym kwartale przyszłego roku. Pieniądze z opłaty emisyjnej od paliw zostaną przeznaczone na działania antysmogowe, ratowanie polskiego powietrza – akcentował Krzysztof Tchórzewski, minister energii, podczas dzisiejszych „Aktualności dnia” w Radiu Maryja.
