Wiceminister zdrowia: porozumienie z rezydentami jest realizowane
Porozumienie, które zostało podpisane z rezydentami, jest realizowane – mówiła w poniedziałek dziennikarzom wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko. Poinformowała, że do Sejmu trafił projekt ustawy o świadczeniach finansowanych ze środków publicznych, po przyjęciu którego proponowane w porozumieniu rozwiązania będą funkcjonować.
