Wpisy autora Angelika Regulska

Prezydent RP: Dziękuję wszystkim Paniom wspaniale wykonującym swoje zadania zawodowe za cierpliwość, ciepło, fachowość – za wszystko co na co dzień nam ofiarujecie

Z okazji dzisiejszego święta życzę wszystkim kobietom w Polsce, aby zawsze mogły liczyć na wsparcie i zrozumienie w swoich rodzinach i w swoim najbliższym otoczeniu. Aby darzone były szacunkiem, aby zawsze mogły czuć się bezpiecznie i ze spokojem myśleć o przyszłości swojej i swoich bliskich. Aby mogły bez przeszkód realizować swoje życiowe plany – powiedział Prezydent RP Andrzej Duda, składając paniom życzenia z okazji przypadającego dziś Dnia Kobiet.

Prawica nadal zjednoczona?

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zapewniają, że sytuacja w Zjednoczonej Prawicy wraca na dobre tory. „Trzeba życzyć źle Polsce, aby pozwolić na powrót do władzy Platformy Obywatelskiej” – w tych słowach europoseł Beata Kempa, wiceszefowa Solidarnej Polski, odniosła się do sytuacji wewnątrz Zjednoczonej Prawicy. Polityk wyraziła przekonanie, że obóz rządzący przetrwa jako jedność do końca kadencji.