fot. https://pixabay.com/

WTA Budapeszt. Katarzyna Piter awansowała do półfinału debla

Katarzyna Piter i Kimberley Zimmermann awansowały do półfinału turnieju WTA w Budapeszcie. Polsko-belgijska para pokonała Amerykankę Ingrid Neel i Czeszkę Renatę Voracovą (6:4, 4:6, 10-7).


Mecz był niezwykle wyrównany. Najwięcej emocji przyniósł „tie-break”, w którym aż 11 z 17 punktów zostało zdobytych po przełamaniu podania serwującej zawodniczki. Ostatecznie po niespełna dwóch godzinach ze zwycięstwa mogły cieszyć się Katarzyna Piter oraz Kimberley Zimmermann.

Duet polsko-belgijski w półfinale zagra z jedną z węgierskich par – Anną Bondar i Panną Udvardy lub Timeą Babos oraz Fanny Stollar.

***

WTA Budapeszt (Węgry), ćwierćfinał gry podwójnej kobiet:
Katarzyna Piter, Kimberley Zimmermann (Polska, Belgia) – Ingrid Neel, Renata Voracova (USA, Czechy) 6:4, 4:6, 10

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl