R. Kubica ponownie za kierownicą bolidu Formuły 1

Robert Kubica po raz kolejny zasiadł za kierownicą bolidu Formuły 1. Tym razem był to tegoroczny model stajni Renault. W powrocie do ścigania na najwyższym poziomie Polakowi pomagają kibice, którzy dziś dopingowali swojego mistrza na węgierskim torze Hungaroring.


Sebastian Vettel i Kimi Raikkonen, czyli dwaj mistrzowie świata jeżdżący obecnie w barwach Ferrari – to między innymi z nimi rywalizował dziś Robert Kubica w trakcie testów na węgierskim torze Hungaroring. Tym razem Robert Kubica miał okazję prowadzić tegoroczny samochód Renault. Na trybunach nie brakowało takich obrazków.

 

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment. Bolid z Robertem Kubicą opuścił garażu.

 

Polak ruszył na tor, nawiązując wyrównaną walkę z kierowcami, którzy dziś regularnie ścigają się w Formule 1. To dobry zwiastun, biorąc pod uwagę medialne doniesienia o wielkim powrocie Kubicy. Być może od nowego sezonu Kubica będzie on zasiadał za kierownicą bolidu Renault.

Z Formułą 1 polski kierowca rozstał się po tragicznym w skutkach wypadku w Rajdzie Ligurii. Przez długi czas przeszkodą w jego powrocie do wielkiego ścigania była niesprawna prawa ręka.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl