PŚ w Zakopanem. „Drużynówka” zagrożona, kwalifikacje przełożone na niedzielę

Silny wiatr ponownie rozdaje karty na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Organizatorzy przenieśli kwalifikacje do konkursu indywidualnego na niedzielę. Pod znakiem zapytania stoi dzisiejszy konkurs drużynowy.


O godz. 11.00 w Zakopanem miała rozpocząć się seria próbna. Zaraz po niej planowano rozegranie kwalifikacji. Niestety w stolicy Tatr mocno wieje, zatem nie było mowy o oddaniu choćby jednego skoku. Jury spodziewa się poprawy warunków popołudniu, toteż pierwszy trening przesunięto na godz. 15.00.

Wciąż jest szansa na rozegranie zawodów drużynowych. Te planowane są na godz. 17.00. Kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego odbędą się ostatecznie jutro o godz. 12.15.


Pobierz

Pobierz

O aktualnej sytuacji na skoczni będziemy na bieżąco informować.


 

 


Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl