Polacy za granicą. 6. gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak zdobył gola w zremisowanym przez jego Lokomotiw Moskwa meczu z FK Krasnodar (1:1). Dla reprezentanta Polski było to już szóste ligowe trafienie w obecnym sezonie.

Lokomotiw Moskwa – FK Krasnodar 1:1 (1:1)
Grzegorz Krychowiak 41′ – Marcus Berg 45′

Defensywny pomocnik wpisał się na listę strzelców w 41. minucie spotkania. Wówczas dopadł do piłki odbitej od poprzeczki i skierował ją do bramki gości. 29-latek świetnie odnalazł się w polu karnym Krasnodaru. Tym samym „Krycha” zdobył już swojego szóstego ligowa gola w trwającym sezonie. Polak nie wyszedł jednak na boisko po przerwie. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy meczu nabawił się urazu.

Lokomotiw ostatecznie zremisował 1:1. Wyrównujące trafienie dla przyjezdnych zaliczył Marcus Berg. Podział punktów sprawił, że ekipa Jurija Siomina pozostała na drugiej pozycji w tabeli, ale strata wicemistrzów Rosji do liderującego Zenitu Sankt Petersburg wzrosła do pięciu oczek.