fot. PAP/EPA

Piłka nożna. Paulo Sousa z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że selekcjoner reprezentacji Polski, Paulo Sousa, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Portugalczyk przebywa w izolacji w ojczyźnie. 


Paulo Sousa niedawno przebywał w Londynie, gdzie spotkał się m.in. z Mattym Cashem, a więc nowym reprezentantem kadry prowadzonej przez Porugalczyka. Można o tym przeczytać [tutaj]. Niedługo potem trener poinformował o gorszym samopoczuciu.

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że selekcjoner reprezentacji Polski, Paulo Sousa, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Selekcjoner, który w ubiegłym tygodniu przebywał w Anglii, po powrocie do swojego domu w Portugalii poczuł się gorzej i wykonał szybki test antygenowy, który dał wynik pozytywny. Wykonany dziś test PCR potwierdził zakażenie” – poinformował PZPN w komunikacie.

„W wyniku zaistniałej sytuacji wobec Paulo Sousy została wprowadzona standardowa procedura izolacji, zgodnie z obowiązującymi w Portugalii przepisami sanitarnymi” – dodał.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl