Lekkoatletyczne ME. W środę startuje 21 Polaków

Dwudziestu jeden reprezentantów Polski wystąpi w Zurychu w drugim dniu lekkoatletycznych mistrzostw Europy. O medale powalczą Rafał Fedaczyński w chodzie na 20 km oraz dyskobole Piotr Małachowski i Robert Urbanek. Pozostali startują w półfinałach i eliminacjach.

Program 22. lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu z uwzględnieniem startu Polaków:

13 sierpnia, środa (8 finałów)

SESJA PRZEDPOŁUDNIOWA

  9.20 – 20 km chód mężczyzn, FINAŁ

            Rafał Fedaczyński

10.05 – dziesięciobój, 110 m ppł

10.07 – wzwyż mężczyzn, eliminacje

        grupa A i B – Wojciech Theiner

10.13 – dziesięciobój, 110 m ppł

10.50 – dziesięciobój, dysk, grupa A

10.55 – 400 m ppł kobiet, eliminacje, 1.seria

11.05 – 400 m ppł kobiet, eliminacje, 2.seria

11.15 – 400 m ppł kobiet, eliminacje, 3.seria – Joanna Linkiewicz

11.25 – 400 m ppł kobiet, eliminacje, 4.seria

11.40 – 110 m ppł, eliminacje, 1.seria – Artur Noga

11.50 – 110 m ppł, eliminacje, 2.seria

12.00 – 110 m ppł, eliminacje, 3.seria – Dominik Bochenek

12.10 – 110 m ppł, eliminacje, 4.seria

12.03 – dziesięciobój, dysk, grupa B

12.22 – 800 m kobiet, eliminacje, 1.seria

12.31 – 800 m kobiet, eliminacje, 2.seria

12.40 – 800 m kobiet, eliminacje, 3.seria – Angelika Cichocka

12.50 – 800 m kobiet, eliminacje, 4.seria – Joanna Jóźwik

13.15 – młot kobiet, eliminacje, grupa A – Joanna Fiodorow

13.40 – dziesięciobój, tyczka

14.35 – młot kobiet, eliminacje, grupa B – Anita Włodarczyk

SESJA WIECZORNA

17.55 – 400 m ppł mężczyzn, 1.półfinał – Patryk Dobek

17.58 – dziesięciobój, oszczep, grupa A

18.02 – 400 m ppł mężczyzn, 2.półfinał

18.09 – 400 m ppł mężczyzn, 3.półfinał

18.17 – 100 m kobiet, 1.półfinał

18.24 – 100 m kobiet, 2.półfinał

18.30 –  trójskok kobiet, eliminacje, grupa A i B – Anna Jagaciak-Michalska

18.31 – 100 m kobiet, 3.półfinał

18.40 – 400 m kobiet, 1.półfinał – Małgorzata Hołub

18.47 – 400 m kobiet, 2.półfinał – Justyna Święty

18.54 – 400 m mężczyzn, 1.półfinał – Rafał Omelko

19.02 – 400 m mężczyzn, 2.półfinał – Łukasz Krawczuk

19.09 – 400 m mężczyzn, 3.półfinał – Jakub Krzewina

19.10 – dziesięciobój, oszczep, grupa B

19.23 – 100 m mężczyzn, 1.półfinał

19.30 – 100 m mężczyzn, 2.półfinał

19.37 – 100 m mężczyzn, 3.półfinał

19.50 – 10 000 m mężczyzn, FINAŁ

20.00 – w dal kobiet, FINAŁ

20.27 – 100 m kobiet, FINAŁ

20.35 – dysk mężczyzn, FINAŁ – Piotr Małachowski, Robert Urbanek

20.36 – dziesięciobój, 1500 m, FINAŁ

21.08 – 800 m mężczyzn, 1.półfinał – Artur Kuciapski

21.16 – 800 m mężczyzn, 2.półfinał – Adam Kszczot, Marcin Lewandowski

21.34 – 100 m ppł, FINAŁ

21.49 – 100 m mężczyzn, FINAŁ

PAP

drukuj