fot. twitter.com/WilliamsRacing

Formuła 1. Wolne tempo Williamsa

Williams przejechał najmniej okrążeń ze wszystkich zespołów w trakcie przedsezonowych testów w Barcelonie. Dziś na tor wyjechał Robert Kubica, ale wykręcił najsłabszy rezultat.


Robert Kubica nie miał zbyt wiele czasu, by się wykazać. Inżynierowie sprawdzali elementy aerodynamiczne w bolidzie Polaka. Łącznie kierowca przejechał 48 okrążeń. Jego wynik 1:21.542 był najsłabszy w całej stawce. Nieco szybciej pojechał popołudniu George Russell. Brytyjczyk wykręcił 1:20.997. Spędził jeszcze mniej czasu za kierownicą samochodu (17 kółek).

Zrobiłem może 12 okrążeń, w których mogłem coś poczuć jeśli chodzi o auto. Nie jest to idealne, ale taka jest sytuacja. Zobaczymy w przyszłym tygodniu. Mam dwa dni jazd. Mam nadzieję, że będziemy się mogli skoncentrować na przygotowaniu do sezonu, a nie nad sprawdzaniem rzeczy – mówił Robert Kubica.

Najszybszy był dzisiaj Nico Hulkenberg z Renault (1:17.393).

Druga tura testów w Barcelonie rozpocznie się 26 lutego.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl