fot. twitter.com/LKS_Lodz

Ekstraklasa. Wojciech Stawowy nowym trenerem Łódzkiego Klubu Sportowego

Poznaliśmy nazwisko nowego trenera ŁKS-u Łódź. Został nim Wojciech Stawowy, który zastąpił na stanowisku Kazimierza Moskala.


Przypomnijmy – w minioną sobotę z funkcją trenera beniaminka Ekstraklasy pożegnał się Kazimierz Moskal. Jego miejsce zajął Wojciech Stawowy. Nowy szkoleniowiec łodzian podpisał umowę ważną do końca czerwca 2022 roku. Jego asystentem będzie Roland Thomas.

54-latek przez ostatnie pięć lat pracował jako dyrektor akademii piłkarskiej Escoli Varsovia, czyli akademii FC Barcelona. Wcześniej – w roli trenera – prowadził między innymi Cracovię, Arkę Gdynia, GKS Katowice oraz Widzew Łódź.

ŁKS po 26. kolejkach zamyka ligową stawkę. Do będącej na bezpiecznym miejscu Wisły Kraków traci aż jedenaście punktów. Pierwsze spotkanie, po przerwie spowodowanej pandemią, ma rozegrać w ostatni weekend maja z Górnikiem Zabrze.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl