fot. PAP

Ekstraklasa: Mecz Widzewa przerwany z powodu burzy

Mecz 36. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Piastem Gliwice został przerwany z powodu ulewy i stanu boiska, które nie pozwalało na grę w 12. minucie.

Spotkanie rozgrywane było podczas ulewy, która przeszła nad Łodzią jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Warunki do gry nie sprzyjały, kibiców było jak na lekarstwo. Widzewiacy rozgrywali swój ostatni mecz na własnym stadionie w Ekstraklasie. Piast przyjechał do Łodzi, aby podtrzymać passe trzech zwycięstw z rzędu.

Już pierwsza akcja pokazała że nie będzie to łatwy mecz dla obu ekip. Princewill Okachi podał piłkę do Visnakovsa, ten oddał mocny strzał po ziemi, ale piłka zatrzymała się na wodzie. Gospodarze mieli lekką przewaga, a goście odpowiadali tylko kontrami.

W 12 minucie Pan Paweł Gil przerwał spotkanie. Ulewa nabrała na sile i uniemożliwiła rozegranie dalszej części spotkania.
Ostatecznie spotkanie przełożono na jutro. Mecz rozpocznie się o godz. 20.30 i będzie grany od 12 minuty.

Widzew Łódź: Patryk Wolański – Patryk Stępiński, Krystian Nowak, Rafał Augustyniak, Marek Wasiluk, Bartłomiej Kasprzak, Princewill Okachi, Alex Bruno, Mateusz Cetnarski, Mariusz Rybicki, Eduards Visnakovs

Piast Gliwice: Dariusz Trela – Mateusz Matras, Csaba Horvath, Hebert, Silva Santos, Krzysztof Król, Tomasz Podgórski, Łukasz Hanzel, Carles Martinez, Wojciech Kędziora, Gerard Badia, Ruben Jurado

Sport/RIRM

drukuj