DPŚ. Znamy skład kadry na półfinał w Gnieźnie!

Marek Cieślak podał skład reprezentacji Polski na półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie. W kadrze znaleźli się Jarosław Hampel, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski i Bartosz Zmarzlik. Rezerwowym będzie indywidualny mistrz świata juniorów – Piotr Pawlicki.


W wywiadzie dla portalu polskizuzel.pl trener biało–czerwonych zapowiedział, że skład na finał może ulec zmianie. Rezerwowa pozycja młodszego z braci Pawlickich, wcale nie przekreśla jego ogromnej roli, jaką odgrywa w reprezentacji.

Półfinał Drużynowego Pucharu Świata obędzie się 6 czerwca w Gnieźnie. Polacy zmierzą się w nim z Rosjanami, Szwedami i Czechami. W finale znajdzie się tylko triumfator turnieju. Zespoły z drugiego i trzeciego miejsca pojadą w barażu.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl