Challenge Cup siatkarek. Przegrana Impelu Wrocław

W pierwszym półfinałowym meczu Challenge Cup siatkarek Impel Wrocław przegrał we własnej hali z Besiktasem Stambuł 1:3 (25:18, 20:25, 22:25, 16:25).

Chociaż wrocławianki szalę zwycięstwa w pierwszym secie przechyliły dopiero w końcówce, wydawało się, że kontrolują wydarzenia na boisku.

Dramat Impelu zaczął się w drugiej odsłonie spotkania. Przyjezdne postawiły blok, z którym gospodynie długimi momentami nie mogły sobie poradzić. Do tego wkradła się nerwowość, co owocowało prostymi błędami. W trzecim i czwartym secie Besiktas zdecydowanie dominował i nie dał szans Impelowi.

Mecz rewanżowy zostanie rozegrany w Stambule 2 marca.