S. Karczewski: To był najwyższy czas, by PO wycofała się

Platforma Obywatelska zamiast wziąć się za pracę, nie tylko tą metodyczną w swojej partii, ale również parlamentarną, postanowiła być totalną opozycją – powiedział w „Rozmowach niedokończonych”, w TV Trwam Stanisław Karczewski. Marszałek Senatu ocenił polityczny i społeczny obraz Polski po zakończonej okupacji Sejmu przez PO i Nowoczesną.

D. Tarczyński: Główną osią była walka wewnątrz opozycji

Opozycja próbowała obalić demokratycznie wybraną władzę łamiąc prawo, ale główną osią była walka wewnętrzna o to, kto w ich partiach będzie rządził – powiedział Dominik Tarczyński z Prawa i Sprawiedliwości. W „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja poseł podsumował dotychczasowe działania Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej związane z utrudnianiem prac Sejmu.