
B. Szydło: Z rozwoju gospodarczego mają korzystać wszyscy obywatele, a nie wybrane grupy interesów
Z rozwoju gospodarczego mają korzystać wszyscy obywatele, a nie wybrane grupy interesów. Tak się dzieje i to jest oczywiście wielka satysfakcja – powiedziała premier Beata Szydło. Szefowa rządu w programie „Gość Wiadomości” na antenie TVP odniosła się do ostatniej decyzji agencji ratingowej S&P dotyczącej oceny wiarygodności kredytowej Polski. Wskazała również główne cele Polski wyznaczone na rozpoczynających się jutro targach przemysłowych w Hanowerze.











