
Pos. Jakubiak: reparacje to problem Niemiec; wystawmy im fakturę za to, co zrobili 70 lat temu
Reparacje dla Polski to problem Niemiec; jestem za tym, żeby wystawić im fakturę za to, co zrobili 70 lat temu – powiedział Marek Jakubiak z Kukiz’15. Rosjanie także przyczynili się do cierpienia Polski; przyjdzie czas na rozmowę z nimi o reparacjach – dodał.










