
[TYLKO U NAS] Dr J. Bukowski: Pośpiech przy tzw. ustawie degradacyjnej jest wskazany
Pośpiech jest wskazany. Tutaj każdy rok jest istotny, bo odchodzą ofiary tych osób, a one chciałyby jeszcze zobaczyć, że ich prześladowcy są ukarani – powiedział na antenie Radia Maryja w audycji „Aktualności dnia” dr Jerzy Bukowski komentując sejmowe pracę nad przyjęciem tzw. ustawy degradacyjnej.











