Życzenia świąteczne ks. abp Stanisława Szymeckiego, metropolity białostockiego

Czcigodny księże Dyrektorze wraz ze wszystkimi współpracownikami, drodzy słuchacze Radia Maryja.
Chętnie i z radością zabieram głos na bliskiej i drogiej nam antenie Radia Maryja, by księdzu Dyrektorowi i wszystkim jego współpracownikom złożyć serdeczne życzenia świąteczne i podziękowanie za codzienne spełnianie bardzo potrzebnej misji głoszenia Słowa Bożego i jednoczenia na duchu Polaków, którzy bardzo potrzebują słowa prawdy i podtrzymywania ich wiary. Rozgłośnia Radia Maryja oraz Telewizja Trwam napotykają na nie zrozumiałe trudności. Kiedyś wspominałem o tym, że trudności i stawiane przeszkody są dowodem autentyczności dobrej sprawy. Tak jak wobec dobrego kapłana ludzie nie mogą być obojętni, albo naśladują albo prześladują, tak też dobra i boża rozgłośnia doznaje podobnego odnoszenia. Nikomu nie jest obojętna i to jest dowód jak bardzo jest potrzebna. Wdzięczni jesteśmy i modlimy się aby podejmowane dzieła spełniały swoje zadania dla dobra wspólnego. Wszystkim słuchaczom, którzy wspierają Rodzinę Radia Maryja, wspierają tę wspaniałą rozgłośnię dziękuję również za zrozumienie i pełne zaangażowanie dla dobrej sprawy. Życzenia swoje ślę z Białegostoku, z miasta Miłosierdzia. Parę miesięcy temu przeżywaliśmy piękną uroczystość beatyfikacji księdza Michała Sopoćki – niestrudzonego Apostoła Miłosierdzia Bożego. Jego wstawiennictwu oddajemy sprawy naszego Kościoła i naszej ojczyzny. Niech Jezus Miłosierny darzy nas wszystkich swoją opieką i prowadzi. Boże Narodzenie jest źródłem i początkiem wielkiej rzeki miłosierdzia, która płynie poprzez nasz świat. Oby wszyscy chcieli nad tą rzeką dokonywać swojego zbawienia, nad rzeką miłosierdzia. Niech was wszystkich ogarnia radość i nadzieja. Niech będzie piękna droga, która prowadzi do Nowonarodzonego. A w Nowym Roku życzę pięknych osiągnięć i tak księdzu Dyrektorowi i jego współpracownikom te życzenia składam i wszystkim słuchaczom. Niech radość Bożego Narodzenia ogarnia wszystkie serca a nadzieja w Nowym Roku prowadzi do Boga.
Szczęść Boże.

drukuj

Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl