fot. facebook.com

W Poznaniu odbędą się XXVIII Mistrzostwa Polski Księży w tenisie stołowym

4 i 5 kwietnia w Poznaniu zostaną rozegrane XXVIII Mistrzostwa Polski Księży w tenisie stołowym. Organizatorami wydarzenia są: Archidiecezja Poznańska i Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce w Poznaniu.

Mistrzostwa rozpoczną się od weryfikacji i powitania uczestników, co zaplanowano na środę 4 kwietnia na godz. 15.00. Tego samego dnia o godz. 16.00 rozpocznie się turniej drużynowy, a po zakończonych grach uczestnicy spotkają się na obiadokolacji.

Drugi dzień turnieju – 5 kwietnia – rozpocznie się od Eucharystii, która będzie sprawowana w kościele św. Jadwigi Królowej przy ul. Mleczowej 1 o godz. 8.00. O godz. 9.30 rozpoczną się rozgrywki w poszczególnych kategoriach wiekowych, a następnie turniej open. Po zakończonych spotkaniach nastąpi wręczenie nagród.

Zgłoszenia udziału w Mistrzostwach Polski można przesyłać drogą elektroniczną na adres: s.galas@fairplayce.pl lub telefonicznie pod numerem 721 803 339.

Patronat nad wydarzeniem objął Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp. Stanisław Gądecki, Radio Emaus, „Przewodnik Katolicki” oraz „KNC”.

ks. Andrzej Herkt/RIRM

drukuj