fot. niedziela.pl

W Niepokalanowie trwa wielka ekspiacja za grzechy przeciwko życiu

Szacuje się, że w Polsce po II wojnie światowej przeprowadzono około 40 mln tzw. aborcji. Wiele rodzin, w których dokonano aborcji, cierpi z tego powodu, gdyż jest to ogromna rana, która ciężko się goi.

Tzw. aborcja, a także inne grzechy przeciwko życiu sieją spustoszenie w postaci rozbicia rodziny, nałogów, lęków, depresji i wielu innych tragedii życiowych. Krew niewinnie zabitych dzieci, to współczesna krew Abla, która woła o pomstę do Nieba.

Od marca 2019 r. codziennie o godz. 7.00 w kaplicy św. Maksymiliana w Niepokalanowie sprawowana jest Msza św. w intencji wynagrodzenia za grzechy przeciwko życiu. Wierzymy, że Msza św. jako uobecnienie ofiary Jezusa na Krzyżu, gładzi nasze grzechy, a miłość Boża jest zdolna uwolnić nas od wszelkich konsekwencji popełnionych czynów i przywrócić nam wolność.

niedziela.pl/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl