fot. Monika Bilska

W najbliższy piątek w toruńskim sanktuarium zapraszamy na spotkanie PKRD

Kolejne spotkanie PKRD odbędzie się 18 października w najbliższy piątek w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – w ramach Dni ze św. Janem Pawłem II.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16.00 od spotkania z Magdą Buczek. Msza św. sprawowana będzie pod przewodnictwem ks. bp. Antoniego Długosza o godz. 16.15. Po Eucharystii koncert w wykonaniu księdza biskupa.

***

Kochane dzieci!!!

Przyjaciele z Podwórkowych Kół Różańcowych!

Trwa październik – szczególny miesiąc Matki Bożej i modlitwy różańcowej. Św. Jan Paweł II powiedział, że różaniec jest skarbem, który trzeba odkryć. Chcemy zatem ze św. Janem Pawłem II odkrywać wielką wartość wytrwałej modlitwy różańcowej.

Dlatego – tym goręcej – zapraszamy Was na kolejne nasze spotkani, które odbędzie się 18 października w najbliższy piątek w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – w ramach Dni ze św. Janem Pawłem II.

O godz. 16.00 spotkanie z Magdą Buczek. Msza św. sprawowana będzie pod przew. ks. bp. Antoniego Długosza o godz. 16.15. Po Eucharystii koncert w wykonaniu księdza biskupa i Waszym.

Rodziców, księży, nauczycieli, siostry zakonne i opiekunów prosimy: pomóżcie dzieciom zorganizować wyjazd na nasze spotkanie w Grodzie Kopernika. Zapraszamy Toruń i okoliczne miejscowości. Przybądźcie całymi rodzinami. Zaproście swoich kolegów i koleżanki.

Jednocześnie informujemy, iż zaczęliśmy już planować nasze spotkania w nowym 2020 roku. Wiemy na pewno, że nasza ogólnopolska pielgrzymka na Jasna Górę odbędzie się 21 czerwca. Wolne są jeszcze terminy naszych regionalnych spotkań, które odbywają się w różnych zakątkach całej Polski w ciągu całego roku. Zwracamy się do ks. proboszczów, kapłanów, sióstr zakonnych, katechetów, opiekunów i wychowawców – jeżeli chcielibyście zorganizować takie spotkanie w swojej parafii, miejscowości to skontaktujcie się z nami drogą mailową, oto nasz adres: kropelka@tv-trwam.

Zapraszamy!!!

drukuj