Pielgrzymka chorych do Sanktuarium Krzyża Świętego

Ojcowie Cystersi wraz z Caritas Archidiecezji Krakowskiej zapraszają osoby chore i niepełnosprawne na organizowaną dla nich pielgrzymkę, która odbędzie się na zakończenie uroczystości odpustowych w Sanktuarium Krzyża Świętego w Krakowie-Mogile, w piątek 21 września.

Zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30 celebrowaną pod przewodnictwem Księdza Kardynała Franciszka Macharskiego. Przed Mszą św. Droga Krzyżowa na Placu bł. Jana Pawła II (godz. 11.00) i możliwość spowiedzi św. Po Mszy św. okazja do przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych oraz uczczenia relikwii Krzyża św.

Ojcowie Cystersi i parafialny zespół charytatywny zapraszają także po Mszy św. na poczęstunek na dziedziniec klasztorny.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl