
Ks. bp I. Dec: Św. Jerzy męczennik walczący ze złem w mocy Ducha Świętego
Publikujemy homilię ks. bp. Ignacego Deca wygłoszoną w kościele św. Jerzego i Matki Bożej Różańcowej w Wałbrzychu w czasie odpustu parafialnego, z udzieleniem sakramentu bierzmowania i obrzędem błogosławieństwa nowych lektorów.











