35. Sesja Kolbiańska

75 lat temu w KL Auschwitz został osadzony franciszkanin św. Maksymilian Maria Kolbe. W poniedziałek 30 maja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu odbędzie się Sesja Kolbiańska zatytułowana: „Krew męczenników posiewem chrześcijan”.

EWANGELIA

Zesłanie Ducha Świętego – Uroczystość Wieczorem w dniu zmartwychwstania, tam gdzie przebywali uczniowie, drzwi były zamknięte z obawy przed Żydami.