Modlitwy w intencji ks. abp. Sławoja Leszka Głódzia

We wtorek w Bazylice św. Brygidy w Gdańsku sprawowana była Msza św. o łaskę zdrowia dla ks. abp Sławoja Leszka Głódzia. Metropolita Gdański zmaga się z ciężką chorobą, w ostatnim tygodniu przeszedł operację.

„Przyjąłem nieoczekiwany krzyż choroby i cierpienia, godząc się z wolą Bożą. Przyjmuję ją, jaka będzie. Proszę o modlitwę – szczególnie tych, którzy doświadczają tego, co ja.” – napisał ks. abp Głódź w komunikacie, zamieszczonym na stronie archidiecezji.

Metropolita Gdański przebywa obecnie w jedynym z warszawskich szpitali. Msza św. o łaskę zdrowia dla ks. abp Sławoja Leszka Głódzia była sprawowana o godz. 18.30 w Bazylice św. Brygidy. To dar modlitewnej solidarności wiernych z pasterzem.

– Niedawno dotarła do nas informacja o chorobie ks. abp metropolity gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia. Księża biskupi modlą się za powierzony im lud, modlą się w intencji dzieci i młodzieży, małżeństw i rodzin, w różnych intencjach. W tych zwykłych, ludzkich sprawach, ale dzisiaj potrzeba modlitwy w intencji naszego pasterza – powiedział ks. Ludwig Kowalski, proboszcz parafii św. Brygidy w Gdańsku.

TV Trwam News/RIRM

 

 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl