fot. fb-Komunia Małżeństw

„Małżeństwo w drodze do nieba” – rekolekcje dla żony i męża

Na ostatni weekend listopada w Ołdrzychowicach Kłodzkich (woj. dolnośląskie) zaplanowano rekolekcje dla małżeństw. Inicjatywa pod hasłem „Małżeństwo w drodze do nieba – zanurzeni w doskonałej miłości już teraz” to propozycja przyjrzenia się relacji w swoim małżeństwie. Nauki wygłosi o. Ksawery Knotz OFMCap, duszpasterz małżeństw i rodzin.

Rekolekcje rozpoczną się w Ołdrzychowicach Kłodzkich w piątek 26 listopada, a zakończą w niedzielę 28 listopada. Inicjatywa w dużym stopniu oparta będzie na dialogu małżeńskim. Pary będą mogły przyjrzeć się swojej wzajemnej relacji oraz doświadczyć, jaką pełnią Bóg obdarowuje ich małżeństwo.

„Niektórym z nas wydaje się, że małżeństwo to tylko droga przez mękę. Tak może być, jeśli męką bywa nasz upór, egoizm, brak empatii…i brak chęci pracy nad sobą samym. Niebo zaczyna się wtedy, kiedy swoje wady przekuwamy w dobro dla drugiego. Szczęście dzisiaj jest wielorako rozumiane. Głównie jako dobro, którego chce doświadczać „ja”. Miłość jest procesem wychodzenia z „ja” w kierunku Ciebie, Twoje, Nasze. Do wspólnoty, w której pomnażane może być wspólne dobro. Jeśli chcesz chociaż trochę 'poruszyć’ swoje małżeństwo w KIERUNKU SZCZĘŚCIA – w kierunku NIEBA – MOŻESZ! Przyjedź na rekolekcje, które właśnie o tym są– informuje Stowarzyszenie Komunia Małżeństw, inicjator rekolekcji.

 

Na sobotę zaplanowano kameralny wieczorek andrzejkowy.

Szczegółowe informacje i zapisy [tutaj]

 

Family News Service

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl