fot. Grzegorz Jakubowski KPRP

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Para Prezydencka Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda złożyli w niedzielę życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. „Składamy wszystkim rodakom w kraju i za granicą najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i spokoju” – powiedział prezydent.

Życzenia świąteczne Pary Prezydenckiej, wraz z nagraniem wideo, opublikowano na stronie prezydenta, a także w mediach społecznościowych.

„Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego składamy wszystkim rodakom w kraju i za granicą najserdeczniejsze życzenia – zdrowia i spokoju” – wskazał Andrzej Duda.

Małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda przypomniała, że „zgodnie z polską tradycją w Boże Narodzenie dzielimy się z bliskimi opłatkiem i składamy sobie serdeczne życzenia”.

„Pragniemy, by również Państwa spotkania z rodziną upłynęły w radosnej atmosferze i harmonii” – mówiła.

„Niech w tym wyjątkowym czasie każdy doświadczy bliskości i odnajdzie swoje miejsce przy wigilijnym stole. Niech święta przyniosą osobom samotnym poczucie wspólnoty, a potrzebującym wsparcie ze strony ludzi dobrej woli” – dodał prezydent.

Pierwsza Dama wyraziła ufność, że „życzliwość i solidarność z bliźnimi, w sposób szczególny towarzyszące świętom, pozostaną na długo w naszych sercach”.

„Niech świąteczne spotkania będą wypełnione wspólnym kolędowaniem, dzieleniem się pogodnymi wspomnieniami, a także pełnymi nadziei rozmowami o tym, co czeka nas w nowym roku” – zaznaczył Andrzej Duda.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl