„Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” – nadszedł czas, aby zmierzyć się z prawdą o ideologii gender

W piątek na antenie Telewizji Trwam odbyła się premiera filmu „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. Powtórkę dokumentu będzie można zobaczyć dzisiaj o 14.30.

– Genderowa wojna trwa. Rośnie powszechne „nie” dla zabijania tożsamości płciowej – słyszymy w zwiastunie filmu.

Film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” odsłania prawdę o tym, czym tak naprawdę jest ideologia gender, jakie niesie za sobą zagrożenie i jakie będę jej skutki.

– My musimy wiedzieć, rozumieć rzeczywistość, żeby nas nie zaskakiwało jakieś niebezpieczeństwo. Tu chodzi o rodzinę. Jest atak podwójny – jest atak na rodzinę i Kościół. Nie lekceważmy tego. Społeczeństwo, nasz naród jeszcze nie dużo wie na ten temat, a powiedziałbym w dużej mierze lekceważy ten bardzo niebezpieczny proceder, który się dokonuje w tym ataku na rodzinę i Kościół tak, aby zniszczyć Polskę – mówi Dyrektor i założyciel Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

Neomarksistowska ideologia ma za zadanie zniszczyć wszystkie autorytety moralne. Społeczeństwom agresywnie narzucane są zboczenia i dewiacje. Poniża się godności człowieka w imię wolności i zabawy, seksualizuje i deprawuje dzieci i młodzieży. Oswaja się ludzi z homoseksualizmem i promuje się zboczenia, wmawiając, że to coś normalnego.

Pojawiają się konkretne żądania ze strony środowisk LGBT takie jak między innymi zrównanie praw dewiacyjnych związków homoseksualnych z małżeństwami czy też postulat adopcji dzieci. Pod sztandarem wolności głoszone są także hasła aborcyjne. Stoją za tym ogromne pieniądze.

O tych wszystkich mechanizmach dowiemy się z filmu „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. Powtórkę dokumentu będzie można zobaczyć dziś na antenie Telewizji Trwam o 14.30 i jutro o 10.30.

Film jest dostępny także na portalu Radia Maryja i kanale YouTube rozgłośni.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl