Zgierz: Klub im. Romana Dmowskiego zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w najbliższą sobotę

Klub imienia Romana Dmowskiego w Zgierzu zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. W tym roku wyjątkowo, obchody odbędą się w przeddzień dnia pamięci – w sobotę 29 lutego 2020 roku.

Główne uroczystości rozpoczną się o godz. 17.00 pod Pomnikiem Wolności i Niepodległości na Pasażu Solidarności na ul. Długiej 27.

O godz. 18.00 w domu parafialnym pw. Matki Bożej Dobrej Rady przy ul. Skłodowskiej-Curie 5 odbędzie się spotkanie z Januszem Niemcem, najmłodszym więźniem politycznym PRL, synem kpt. Antoniego Żubryda ps. „Zuch”.

Wydarzenie można śledzić na Facebook-u. [tutaj]

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl