fot. Jakub Grabowski

„Zerwany kłos” w Anglii

W angielskim Coventry odbędzie się pierwsza zagraniczna premiera filmu „Zerwany Kłos”, który został zrealizowany przez Fundację Lux Veritatis oraz studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Kultury Medialnej i Społecznej w Toruniu.

Premiera będzie miała miejsce w kinie na terenie kampusu akademickiego w Coventry, które można znaleźć pod adresem Warwick Arts Centre, University of Warwick, CV4 7AL i odbędzie się 30 kwietnia (niedziela) o godz. 13:00 oraz 1 maja (poniedziałek) również o godz. 13:00.

W wydarzeniu tym weźmie udział gość specjalny Magdalena Michalik – aktorka, która w filmie wcieliła się w postać Teresy.

Dla uczestników przewidziane są nagrody niespodzianki ufundowane przez twórców filmu oraz organizatorów.

Program premiery:

12:30 – rozpoczęcie, rozdanie autografów przez gościa specjalnego

13:00 – projekcja filmu

14:40 – zakończenie projekcji i krótka przerwa

14:50 – słowo o filmie Magdaleny Michalik

15:20 – losowanie nagród

15:30 – zakończenie

Bilety można nabywać w parafiach Coventry, Stratford, Evesham, Redditch, Leamington Spa oraz Rugby, a także w Polskiej Sieci Handlowej „Krówka” w Leamington. Cena biletu ulgowego wynosi 7 funtów, natomiast bilet normalny można nabyć za 9 funtów.

Całkowity zysk ze sprzedaży biletów będzie ofiarowany na rzecz Fundacji Nasza Przyszłość z przeznaczeniem na rozwój Polskiej Katolickiej Wytwórni Filmowej, powstającej w Toruniu przy TV Trwam.

RIRM

drukuj