Zderzenie dwóch autobusów miejskich. 8 osób w szpitalu

Dwa autobusy komunikacji miejskiej zderzyły się w piątek rano w Radomiu; osiem osób trafiło do szpitala – poinformowała radomska policja. Do wypadku doszło w centrum Radomia, na ul. Poniatowskiego.

Jak poinformowała Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej w Radomiu do zderzenia doszło po godz. 7.00. Jeden z autobusów najechał na tył drugiego. Osiem osób – pasażerów autobusów przewieziono do szpitala.

Leszczyńska wyjaśniła, że do wypadku doszło po tym, jak na prawym pasie ruchu zatrzymał się samochód osobowy z włączonymi światłami awaryjnymi. Za nim zatrzymał się autobus, jadący w kierunku ulicy Traugutta. Kierowca drugiego – jadącego za nim nie zachował ostrożności i najechał na tył stojącego autobusu. Oba pojazdy zostały uszkodzone – w pierwszym m.in. wypadła cała tylna szyba, a drugim przednia szyba stłukła się.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Na miejscu zderzenia policja kierowała ruchem.

 

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl