Zapisy na wakacyjne warsztaty dziennikarskie

Drodzy Słuchacze, Przyjaciele, Apostolska Rodzino Radia Maryja!

Wiemy wszyscy, że kto myśli na rok do przodu – sieje zboże, co najmniej na 10 lat – sadzi las, daleko w przyszłość – dobrze kształtuje po Bożemu dzieci i młodzież.

Dlatego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu organizujemy wakacyjne warsztaty dla młodzieży: warsztaty  radiowe, prasowe i telewizyjne, politologiczne, kulturoznawcze, aktorskie, taneczne, a dla zainteresowanych również muzyczne.

Zajęcia prowadzą bardzo dobrzy specjaliści, wykorzystujący profesjonalny sprzęt, również radiowy i telewizyjny. Oprócz zajęć teoretyczno-praktycznych przewidziano także zwiedzanie Torunia dla tych, którzy po raz pierwszy przybędą do naszego miasta oraz Radia Maryja i TV Trwam.

Warsztaty odbędą się od 17 do 19 sierpnia br., czyli od czwartku do soboty. Przyjazd po południu pierwszego dnia. Odjazd po obiedzie ostatniego dnia.

Dla tych, którzy pragną uczestniczyć w warsztatach muzycznych – a zapraszamy na nie bardzo serdecznie, bo są one prowadzone przez wybitnych specjalistów – rozpoczęcie w środę 16 sierpnia. Zatem te warsztaty trwać będą od 16 do 19 sierpnia. Może w nich wziąć udział młodzież od III klasy gimnazjum wzwyż.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jaka zapłata? Oczywiście żadna, wydarzenie będzie finansowane z 1 %. Jednak wiadomo, że jeżeli wszystko jest darmowe, to się tego nie ceni. Zatem, proponujemy aby uczestnicy warsztatów zapłacili przynajmniej za posiłki, które u nas są niedrogie.

Warsztaty „Nowe widnokręgi” – zapraszamy!!!

Zgłoszenia pod numerem tel.: 56 650 40 00.

Miejsce: ul. Droga Starotoruńska 3, Toruń.

o. Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja

więcej: wsksim.edu.pl

drukuj