fot. PAP/Grzegorz Momot

Zakopane: wpadli czterej poszukiwani przez policję – nie mieli maseczek

Zakopiańscy policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych. Zostali zatrzymani, ponieważ nie mieli założonych maseczek. Po wylegitymowaniu okazało się, że są poszukiwani i zostali zatrzymani – powiedział rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Wszyscy podejrzani zostali zatrzymani – troje z nich w Zakopanem, a jeden w Murzasichlu. W obu przypadkach podjęcie interwencji policyjnej związane było z brakiem maseczki ochronnej.

„Tatrzańscy policjanci na bieżąco kontrolują stosowanie obowiązujących nakazów w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną. Szczególną uwagę zwracają na osoby nienoszące maseczek ochronnych. Policjanci podejmując interwencję wobec takiej osoby, w pierwszej kolejności ustalają jej tożsamość. Tylko wczoraj na terenie powiatu tatrzańskiego policjanci podczas takich interwencji ujawnili i zatrzymali cztery poszukiwane osoby” – relacjonował rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Pierwszy z zatrzymanych mężczyzn był poszukiwany listem gończym, a ponadto kierował pojazdem pomimo cofniętych mu uprawnień. Kolejny zatrzymany był poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia jego miejsca pobytu. Trzeci z poszukiwanych wpadł na Krupówkach i po wpłaceniu zaległej grzywny uniknął kary więzienia. Czwarty to 29-latek z Kielc, który został zatrzymany do odbycia kary więzienia.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl