fot. TV Trwam News

Wystartowała kampania wyborcza na Podlasiu. R. Winnicki: Konfederacja będzie walczyć o to, by mieszkańcy Białegostoku, Suwałk, Łomży mogli żyć po swojemu

Poseł i prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki rozpoczyna kampanię wyborczą na Podlasiu. W wyborach do Sejmu wystartuje z list Konfederacji. Głównym postulatem ugrupowania jest walka z promocją środowisk homoseksualnych oraz rozwój regionu.

Konfederacja walczy o miejsca w Parlamencie.

– Scena polityczna wygląda dzisiaj tak, że jest banda czworga, naprzeciwko której stoi Konfederacja. Jedyna siła antysystemowa – powiedział poseł Konfederacji i prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki, który na Podlasiu wystartuje z jedynki.

– Będziemy startować w tych wyborach, aby walczyć o to, by mieszkańcy Podlasia, mieszkańcy Białegostoku, Suwałk, Łomży, wszystkich innych miejscowości mogli żyć po swojemu – akcentował parlamentarzysta.

Chodzi przede wszystkim o ochronę mieszkańców tych regionów przed propagandą środowisk LGBT. 

– Nowoczesnością nie jest rozbijanie rodziny, nowoczesnością nie jest deprawacja w przestrzeni publicznej. I dlatego mówimy również o tradycji, mówimy stop homopropagandzie, która tak boleśnie doświadczyła Białystok w ostatnim czasie – wskazywał prezes Ruchu Narodowego.

Konfederacja zamierza walczyć także o inwestycje rozwojowe dla Podlasia.

– Będziemy walczyć o szybką kolej Suwałki-Warszawa, będziemy zabiegać o szybki internet w całym województwie, we wszystkich miejscach, gdzie mieszkają mieszkańcy województwa podlaskiego – mówił poseł Robert Winnicki.

Konfederacja chce zabiegać także o lotnisko w tym regionie oraz o drogi asfaltowe w każdej, nawet najmniejszej miejscowości. Kompletna lista wyborcza Konfederacji na Podlasiu zostanie zaprezentowana w ciągu półtora tygodnia.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl