WSKSiM: Sympozjum pt. „Niepodległość cyfrowa. Elektroniczna komunikacja między państwem a obywatelem”

„Niepodległość cyfrowa. Elektroniczna komunikacja między państwem a obywatelem” to tytuł dzisiejszego sympozjum, które odbędzie się w murach Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. Początek spotkania o godz. 14:00.

W trakcie spotkania swoje przemówienia wygłoszą: minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, wiceminister tego resortu Marek Chodkiewicz, minister cyfryzacji Michał Zagórski, wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik oraz wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Majewski. Referat pt. „Prezentacja platformy elektronicznej Envelo” wygłosi Krzysztof Dzięcioł – prezes Poczty Polskiej Usługi Cyfrowe Spółka z o.o. Prezes Banku Pocztowego S.A. Sławomir Zawadzki będzie z kolei mówił o bankowości pocztowej o tym, czym ona jest i jaka jest jej rola systemowa. Podczas sympozjum wystąpi również ze swoim referatem prezes Poczty Polskiej S.A. Przemysław Sypniewski oraz Prezes Instytutu Pocztowego Krzysztof Piskorski, który rozszerzy tematykę w sprawie „Rola poczt narodowych w budowie e-państwa”.

Organizatorami dzisiejszego wydarzenia są: WSKSiM oraz Instytut Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl