WSKSiM: Spektakl teatralno-filmowy „Brat naszego Boga” nominowany

Spektakl teatralnofilmowy „Brat naszego Boga” zrealizowany przez studentów WSKSiM został nominowany w kategorii: film fabularny w 30. Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów Niepokalanów 2015r.

Ogłoszenie wyników Festiwalu i rozdanie nagród odbędzie się w niedzielę 10 maja o godz. 13.00.

Witold Ludwig, student WSKSiM oraz reżyser spektaklu podkreśla, że to wielka radość oraz wyróżnienie dla studentów i uczelni.

– Ta nominacja była wiadomością, która spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Zupełnie jej się nie spodziewaliśmy. Towarzyszy nam wielka radość i satysfakcja, ponieważ praca, którą włożyli studenci w ten spektakl przynosi owoce. Już sama nominacja jest wielkim wyróżnieniem. Nasza radość jest tym większa, że jest to już 30, jubileuszowa edycja tego konkursu, który ma już międzynarodową sławę i renomę, ponieważ na tek konkurs napływają prace z całego świata, wielkiej klasy artystów. Już znalezienie się w tym gronie jest dla nas wielkim wyróżnieniem i zadaniem do dalszej twórczej pracy – zaznacza reżyser spektaklu.

Ponadto studenci WSKSiM kontynuują pokazowe projekcje spektaklu w całej Polsce. W najbliższy czwartek odwiedzą Chojnice w sobotę Suwałki, a w poniedziałek Ostrołękę. 

Nominacja do zwycięstwa w festiwalu filmów w Niepokalanowie, to kolejny sukces WSKSiM. W minionym tygodniu uczelnia została wyróżniona nagrodą Mały Feniks 2015 za formację, profesjonalność i rzetelność w kształceniu ludzi mediów oraz za promowanie w mediach wartości katolickich.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl