WSKSiM: kolejni studenci otrzymali tytuł inżynierski

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbyły się obrony prac inżynierskich.

Tytuł inżyniera otrzymało dziś dziewięciu studentów. Wśród nich Robert Ganowski.

Temat mojej pracy dotyczył systemu nawigacji w wirtualnej rzeczywistości z wykorzystaniem środowiska unity. Pracę wykonywałem z przerwami, ale sumując cały okres prac, to powiedzmy zajęło mi to tak około 3-4 miesięcy. Po obronie wrócę do miasta Warszawy, w którym mieszkam i będę starał się odpocząć dwa tygodnie, a później od razu będę szukać pracy – mówi Robert Ganowski.

Poziom prac był bardzo wysoki; obejmowały one bardzo szeroki zakres – podkreśla dr Grzegorz Osiński, kierownik Instytutu Informatyki w WSKSiM.

Obrony dotyczyły głównie procesów modelowania i symulacji – zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych w administrowaniu szkołą, w zastosowaniach rehabilitacyjnych – i wielu innych bardzo ciekawych tematów – stwierdza dr Grzegorz Osiński.

WSKSiM oferuje dwie specjalności na kierunku informatyka: techniki multimedialne i grafika komputerowa.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl