fot. Monika Bilska

WSKSiM: 21 kwietnia – w formie cyfrowej – odbędzie się konferencja „Cyfrowy Świat – rzeczywistość czy fikcja?”

21 kwietnia w murach Wyższej Szkoły Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędzie się konferencja poświęcona tematyce nowych mediów. Ze względu na panującą w kraju epidemię wydarzenie będzie miało formę cyfrową.

„Cyfrowy Świat – rzeczywistość czy fikcja?” – to już kolejna odsłona konferencji o nowych mediach. Od kilku lat jest ona przygotowywana przez studentów WSKSiM we współpracy z wykładowcami. Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do młodych ludzi, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem za pomocą referatów naukowych. Do udziału w konferencji zachęca dziekan Wydziału Nauk o Kulturze Społecznej i Medialnej w WSKSiM dr Dorota Żuchowska.

– 21 kwietnia konferencja „Cyfrowy świat – rzeczywistość czy fikcja”. Nowe media, więc konferencja całkowicie też przez internet. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wygłoszeniem wykładu czy też posłuchania naszych gości z zagranicy – będzie taka możliwość w panelach. Będą profesorowie z Filipin, z Uniwersytetu świętego Tomasza. Strona www.nowemedia.wsksim.edu.pl – serdecznie zapraszamy – mówi dr Dorota Żuchowska.

Na tej stronie znajdują szczegółowe informacje dotyczące tego, w jaki sposób można wziąć udział w konferencji. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9 kwietnia.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl