fot. PAP/Artur Reszko

wPolityce.pl: organizatorka marszu w Białymstoku jest w Radzie Krajowej „Razem”

Katarzyna Rosińska, ze stowarzyszenia „Tęczowy Białystok”, które zorganizowało Marsz Równości w Białymstoku, to wpływowa działaczka partii Razem i członek Rady Krajowej tej partii – podał we wtorek portal wPolityce.pl.

Jak podaje portal stowarzyszenie „Tęczowy Białystok” miało być organizacją „apolityczną, społeczną, które walczy o prawa mniejszości seksualnych”.

Tymczasem – jak zauważają dziennikarze – jego współzałożycielka jest politykiem i białostocką przedstawicielką partii „Razem” Adriana Zandberga; Rosińska to członek Rady Krajowej tego ugrupowania.

„Rosińska bez powodzenia ubiegała się o mandat do Sejmiku Województwa Podlaskiego. W maju nie dostała się do Parlamentu Europejskiego, także z ramienia Partii Razem” – czytamy na stronie wPolityce.pl.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl