fot. por. Witold Sura

WOT na kieleckich targach

Już po raz trzeci Wojska Obrony Terytorialnej wystawiają swoje stoisko na kieleckim salonie przemysłu obronnego. W tym roku tematem przewodnim jest zarządzanie kryzysowe. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stanowisku A19 w części wystawy sił zbrojnych.

Wojska Obrony Terytorialnej na Targach w Kielcach prezentują się już po raz trzeci. W tym roku tematem przewodnim naszego stoiska jest zarządzanie kryzysowe, dlatego oprócz uzbrojenia prezentujemy wyposażenie jakie używamy podczas akcji kryzysowych w różnych regionach naszego kraju.

Poza sprzętem kryzysowym niewątpliwą atrakcją będzie możliwość obejrzenia wyposażenia indywidualnego „wspaniałej dwunastki”, czyli sekcji lekkiej piechoty.

Ponadto każdy chętny będzie mógł poczuć się jak rekrut i zbadać swoje ciało na analizatorze masy ciała oraz wypełnić wniosek o powołanie do naszej formacji.

Zapraszamy do rozmowy z naszymi żołnierzami, którzy chętnie opowiedzą o specyfice służby i swoich doświadczeniach.

Ppłk Marek Pietrzak/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl