fot. sxc.hu

Wlk. Brytania: dzieci będą dostawać tabletki, które przygotują je do zmiany płci

W Wielkiej Brytanii dzieci będą mogły otrzymać tabletki, które przygotują je do zmiany płci – pisze portal wPolityce.pl

Jednak o przyjmowaniu medykamentu ma decydować nie wiek, a „rozwój seksualny”. To oznacza, że leki będą mogły dostać nawet 9- letnie dzieci. Pomysł wywołał oburzenie części społeczeństwa.

Poseł Beata Kempa, przewodnicząca parlamentarnego Zespołu ds. Walki z Ideologią Gender, mówi, że jest to zbrodnia na dzieciach i cywilizacja śmierci.

To jest potężna inwazja w funkcjonowanie organizmu środkami, które mogą mieć skutki uboczne. To jest skandal! Moim zdaniem już niedługo stanie się to faktem również w Polsce. To jest eksperymentowanie na organizmie ludzkim, w szczególności na dzieciach, a więc nie psychiatra, nie psycholog, a potężny koncern farmaceutyczny, który prawdopodobnie będzie na tym zarabiał potężne pieniądze. Musimy też wiedzieć, że tak właśnie ideologia przekłada się na wielki biznes, a życie człowieka nie ma żadnego znaczenia. Krótko mówiąc, zbrodnia na dzieciach i cywilizacja śmierci – zwróciła uwagę poseł Beata Kempa.

Brytyjska służba zdrowia twierdzi, że udostępniając dzieciom leki przygotowujące je do zmiany płci pomoże się im w ten sposób w „zaburzeniu tożsamości płciowej”.

RIRM

drukuj